O projektu

AdobeStock_257767967Rodinné bydlení v poklidné části malebné moravské obce, jen malý kousek od Brna? Takový je náš projekt Nové Kobylnice, díky kterému máte jedinečnou možnost najít nový domov a pohodové místo, kde budete chtít v bezpečí budovat svoji rodinu.

Na co se můžete těšit?

Šetrné rodinné domy: 37 moderních nízkoenergetických domů, které nejen že šetří životní prostředí, ale také snižují náklady na energie. S péčí o naši planetu a váš rodinný rozpočet.

Máte z čeho vybírat: Nabízíme pět různých typů domů o velikostech 4+kk až 6+kk. To znamená, že si vyberete ať už jste pár, vaši rodinu teprve zakládáte, nebo pečujete hned o několik ratolestí!

Užijte si komfort: Každý dům má vlastní garáž nebo dokonce dvojgaráž – už žádné starosti s hledáním parkovacího místa.

Nízkoenergetické vytápění: Tepelné čerpadlo vám zajistí tepelnou pohodu ve vašem domě a postará se také o ohřev vody tak, abyste si užívali nejen pohodlí, ale i další úspory v rozpočtu.

Pohodová a útulná atmosféra: Všechny domy jsou vybaveny krbovými kamny, u kterých si s vaší rodinou užijte spoustu vřelých chvilek a romantických večerů.

AdobeStock_179561921

Připraveno na budoucnost: Možnost přípravy pro instalaci klimatizace a možnost osadit fotovoltaickými panely, což může ještě zvýšit váš komfort a snížit spotřebu energie.

Moderní infrastruktura: Domy jsou připojeny na obecní kanalizaci, veřejný vodovod a optický kabel pro rychlé a stabilní připojení k internetu a televizi.

Bezpečí: Nově vzniklá ulice je chráněna aktivními hromosvody, takže se budete vždy cítit v bezpečí před nenadálými bouřkami.

Životní prostředí: Součástí výstavby je mimo jiné i výsadba stromů nebo místo na třídění odpadu. Chceme totiž kolem našeho sousedství udržovat zachovalou přírodu, která na vás bude dýchat životem.

Spolupráce s obcí: Po dokončení projektu budou inženýrské sítě a silnice předány obci Kobylnice, což zajišťuje dlouhodobou péči a servis pro naše nové spoluobčany.

Přijměte naše pozvání a začněte budovat svůj pohádkový rodinný domov v tomto jedinečném projektu. Těšíme se, až vás přivítáme mezi našimi ostatními spokojenými obyvateli!